Küpsised

Kuldsed Käed OÜ (edaspidi “meie”, “meie ettevõte” või “meie veebileht”) kasutab küpsiseid, et pakkuda paremat kasutajakogemust ja analüüsida veebilehe liiklust. See poliitika selgitab, milliseid küpsiseid me kasutame ja kuidas neid hallata.

Mis on küpsised?

Küpsis (ingl. cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel teie arvutisse või muusse veebilehe külastamiseks kasutatavasse seadmesse (näiteks telefoni, tahvelarvutisse).

Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kasutaja äratundmiseks ja veebisaidi kasutajakogemuse parandamiseks.

Küpsised kasutaja seadmest informatsiooni ise ei loe ega veebi ei edasta.

Küpsiste kategooriad

  1. Kohustuslikud küpsised Need küpsised on hädavajalikud veebilehe korrektseks toimimiseks ning võimaldavad teil meie veebisaidil ringi liikuda ja kasutada selle funktsioone. Need ei kogu isikut tuvastavat teavet ja aitavad tuvastada turvaohtusid või pettusi. Neid küpsiseid ei saa keelata.
   Küpsise nimi Allikas Aegumise tähtaeg Eesmärk
   has_js kkpood.ee Sessioon Registreerib, kas külastaja brauseris on JavaScript aktiveeritud.
   _cf_bm kkpood.ee Sessioon Eraldab inimkasutajad robotitest.
   _cfuvid kkpood.ee Sessioon Tagab veebisaidi sisu kuvamise ja DNS ühenduste stabiilsuse.
   CookieConsent kkpood.ee Sessioon Salvestab kasutaja küpsiste nõusoleku.
  2. Kasutajakogemuse küpsised Need küpsised koguvad teavet, mis aitab meil mõista, kuidas külastajad meie veebilehega suhtlevad, parandades kasutajakogemust ja pakkudes asjakohasemat sisu.
  3. Analüütilised küpsised Need küpsised koguvad teavet, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad, et analüüsida ja parendada veebilehe toimimist. Näiteks Google Analytics küpsised.
   Google Analytics EL andmete töötlemine
  4. Reklaam ja sihtturunduse küpsised Need küpsised aitavad mõista külastajate huvisid ja pakkuda asjakohasemaid reklaame.

Küpsiste haldamine

Teil on õigus otsustada, kas nõustute küpsiste kasutamisega või mitte. Te saate oma küpsiste eelistusi hallata otse meie veebilehel küpsiste teavituses või muuta oma brauseri seadeid.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui olete andnud nõusoleku küpsiste kasutamiseks, saate selle igal ajal tagasi võtta, kasutades meie veebilehel nuppu “Tühista nõusolek”.

Viimati uuendatud 22.05.2024